O mnie

Cześć

mam na imię Gosia.

Od wielu lat prowadzę bloga, to już trzecia lokalizacja, tym razem stricte poświęcona pisaniu, nie miszmaszowi, jaki do tej pory uprawiałam pod hasłem „blog osobisty”.

W latach 2014-2016 uczestniczyłam w Warsztatach Literackich w Stacji Kultura w Rumi.

Wcześniej udało mi się ukończyć wyzwanie NaNoWriMo i w listopadzie 2013, w ciągu 30 dni, napisałam powieść na 50.000 słów. Do publikacji się nie nadaje, ale było to świetne ćwiczenie z tzw. free-writingu oraz wyobraźni. Doświadczyłam niemocy twórczej i natchnienia, które budziło mnie w środku nocy, podsuwając pomysł, jak rozwikłać problem zaplątanej we własne nogi fabuły.

Pisać po prostu lubię. Jako nastolatka prowadziłam pamiętniki w notesikach formatu A6 – niestety, jako istota młoda i próżna, porażona własną głupotą, zniszczyłam je. A myślę, że teraz mogłyby być cennym źródłem inspiracji i historią mojego rozwoju.

Potem był blog, za którego otrzymałam Webstara Internautów oraz Wyróżnienie Akademii Internetu na Webstarfestival 2008.

Nieco później serwis blog.pl przeszedł na WordPressa, ale tak jakoś koślawie, z okrojonymi funkcjami – wtedy przeniosłam bloga na własny serwer.
I zaniedbałam, w natłoku innych problemów, które wyciskały przez dłuższy czas ze mnie całą energię, która wróciła razem ze wspomnianymi już Warsztatami.

Jestem też głównym fryzjerem w Myślach Nieuczesanych Stanisława Leca.

A, i napiszę książkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.